fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Україна
У Києві частково розблокували сервіси Яндекса

У Києві відразу кілька великих українських провайдерів розблокували сервіси Яндекса, пише Країна з посиланням на жителів різних районів столиці.

Повідомляється, що стали доступними Яндекс.Новини, Яндекс.Пробки, Яндекс.Транспорт, Яндекс.Таксі, а також Яндекс.Почта. Але ці сервіси працюють тільки в доменній зоні ua.

У той же час жителі Одеси повідомляють, що в мережі місцевого провайдера Тенет ці сервіси також знову доступні.

У свою чергу користувачі найбільшого українського провайдера Воля заявляють, що доступ до сервісів Яндекса так і не відновлено.

При цьому не працює частина інших сервісів Яндекса. Наприклад, сервіс авіаквитків, афіша і КиноПоиск. Також не завантажуються сервіси через мобільний інтернет українських стільникових операторів.

Читайте також: ЯК ТРИ ДІВЧИНИ В ІРПЕНІ ВТІЛИЛИ МРІЮ ДИТИНСТВА І ВРЯТУВАЛИ СОТНІ ТВАРИН

На даний момент ще немає офіційного пояснення цьому феномену. Деякі користувачі пишуть, що причина зовсім не тому, що їх розблокували провайдери, а в діях Яндекса.

“Яндекс просто змінив адреси серверів, до яких зверталися їхні сервіси, про що і повідомили в своїх оновленнях вони побудували обхідні шляхи через транзитні сервери Яндекса, які з його адресою не збігаються”, – зазначив один з користувачів.

Відзначимо, що вчора Яндекс оголосив про закриття офісів в Україні.

Джерело.

Related Post