fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Події
У Києві дві пенсіонерки викинулися з вікон багатоповерхівок

У Києві дві жінки похилого віку наклали на себе руки, викинувшись з вікон висоток.

Про це “Обозревателю” розповіли медики.

Трагічні випадки сталися в неділю, 17 квітня, у різних районах Києва.

Близько 06:00 місцеві жителі виявили поруч із будинком на вулиці Захарівській, 10 у Подільському районі тіло 71-річної сусідки. В результаті з’ясувалося, що пенсіонерка викинулися зі своєї квартири на 8 поверсі.

На думку місцевих жителів, однією з причин, через яку жінка могла звести рахунки з життям, стала хвороба (пенсіонерка страждала онкологічним захворюванням).

Ще одна трагедія сталася в столиці ввечері того ж дня на вулиці Мартиросяна, 25 у Солом’янському районі. Там із 9 поверху викинулася 90-річна бабуся. Як стало відомо, перед тим, як накласти на себе руки, жінка залишила передсмертну записку.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському копи витягли самогубця з того світу

Джерело

Related Post