fbpx
Breaking News
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
– Ми з твоїм батьком любили один одного, одружитися збиралися, а потім вона приїхала, і твій батько кинув мене, заради неї. А я дитину чекала від нього, а потім втратила, через переживання. А твоєму батькові хоч би що, він просто сказав, – Вибач! Так я, якщо хочеш знати, все життя чекала слушної нагоди, щоб коли прийде час вдaрити, якомога бoлючіше, шкода от тільки, твій батько не дожив, але нічого нехай мати стрaждає
Суспільство
У Києві орендарі перестали платити за квартири: поліція не допоможе

Кияни, що здають житло приїжджим, все частіше стикаються з неплатежами орендарів. Про це розповіли власники квартир, що потрапили в подібну ситуацію. Безліч публікацій з цього приводу і в соцмережах. У поліції кажуть: виселяти неплатників – не їхня компетенція.

Синдром лютого

Власник двокімнвтної квартири на вул. Сабурова, Антон М., що здав в листопаді житло молодій парі за 7 тис. грн на місяць, після Нового року не отримав від квартирантів ні копійки. Хоча орендарі, вселяючись, дали заставу в розмірі місячної оплати, підписали договір, складений фірмою-посередником, і залишили паспортні дані. Але справно оплачували оренду і комуналку лише два місяці.

“Вони розповідали то про “новорічні форс-мажори”, то про “мертвий” сезон на роботі. Я входив у становище. Але застава вже з’їдена, комуналка не оплачена за два місяці, і що тепер з ними робити, незрозуміло”, – розповів Антон. На пошук нових квартирантів в лютому може піти кілька тижнів, а це нові грошові втрати. За словами Антона, йому залишається сподіватися, що “ось-ось заплатять”.

Обговорення проблем з квартирантами популярне і в соцмережах. “Здана квартира. $170 плюс комуналка. За газ не заплатили вже 5 тис. Варто взяти розписку і забрати пару великів у рахунок боргу за газ або просто взяти розписку?” – Анонімно радиться в соцмережах господар однокімнатної квартири в спальному районі.

З новими цінами на комуналку проблеми неплатежів виникають навіть у квартирах дорогого сегмента, де вартість оренди – від 10 тис. грн.

Поліція не допоможе

За словами експертів, неплатоспроможних квартирантів в нинішніх реаліях краще виселяти, навіть якщо заборгованість становить кілька тижнів, а якщо відмовляються – викликати поліцію. Хоча в поліції нам сказали, що виселяти не в їхніх повноваженнях. “Єдине, чим ми в даному випадку допоможемо, – задокументуємо дану ситуацію, нею після можна оперувати в суді. Також наше завдання – не допустити, щоб з’ясування стосунків між конфліктуючими дійшло до рукоприкладства. Але виселяти когось примусово – не наша компетенція”, – пояснила нам патрульна Людмила Мілевич.

Як розповів президент Асоціації ріелторів України Сергій Злидень, юридично у жертв подібних історій один шлях – звертатися до суду і вимагати примусового виселення квартирантів і оплати простроченої оренди. “Найчастіше “кидають” орендодавців, які, намагаючись ухилитися від сплати податків, не укладали договорів з квартиронаймачами. Але і їм слід звертатися до суду, залучаючи в свідки сусідів, що можуть підтвердити, що люди проживали в квартирах”, – говорить Злидень.

Читайте також: ЯК ЗМІНЮВАЛАСЯ СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА В УКРАЇНІ

Застава не врятує

За словами співробітника агентства “ОВІЛ” і члена Асоціації фахівців нерухомості України Дмитра Ісокова, неплатежі часто пов’язані з тим, що іногородні їдуть до Києва на одні обіцянки по зарплаті, а за фактом отримують зовсім інші гроші: “Саме такі пояснення найчастіше доводиться чути. А заставна сума в розмірі місячної вартості оренди, після підвищення комуналки, вже не в повній мірі захищає господарів. Місяць несплати – і господар уже в великому мінусі. Вимагати велику заставну суму марно – у клієнтів банально немає цих грошей”.

Джерело.

Related Post