fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
У Києві з вікна університету викинулась людина

Самогубство сталося в червоному корпусі університету Шевченка, людина загинула через падіння з висоти.

У центрі Києва сталося самогyбство. Так, в червоному корпусі університету Шевченка людина викинулася з верхніх поверхів будівлі.

Труп загиблого знаходиться під вікнами корпусу. За попередніми даними, смерть наступила через падіння з висоти. На місце прибула “швидка” і опергрупа.

Ім’я загиблого поки невідоме. Обставини трагедії з’ясовуються.

Читайте також: Заспокоїла ударами навічно: на Житомирщині мати позбавила життя новонародженого

Джерело

 

Related Post