fbpx
Breaking News
В один прекрасний день я набрала маму і попросила забрати малого з садка. На що вона м’яко відповіла, що не зможе, так як сидить з онукою Дмитра. Мене цей нюанс насторожив, і я через кілька днів зробила рeйдeрський візит в квартиру батьків. Там мене i чекав сюрприз
Матимемо 1000: нову гривневу банкноту номіналом у 1000 гривень для початку випустять в обсязі 5 мільйонів штук
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Суспільство
У Криму ціни рвуться в небо

На півострові знову подорожчали продукти і послуги.

Вартість мінімального набору продуктів харчування в Криму на кінець листопада склала 3832,68 рублы (близько 1 800 грн) в розрахунку на одну людину. За даними Кримстата, за місяць вона збільшилася на 0,9%, а з початку року – на 1,6%.

Також на півострові подорожчала вартість фіксованого набору споживчих товарів та послуг. У листопаді вона склала 12900,69 рубля (більше 5 000 грн) в розрахунку на одну людину і з початку року зросла на 8,2%.

Нагадаємо, в мережі з’явилися фото шокуючих цін на ягоди в Криму.

Читайте також: ТИМОШЕНКО ЖОРСТКО ВИСЛОВИЛАСЯ ПРО ТАЄМНІ ПЕРЕГОВОРИ САВЧЕНКО: ВОНА САМА ВИЗНАЧИЛА СВОЮ ДОЛЮ

Джерело.

Related Post