fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Культура
У Києві померла відома українська актриса

Знаменитій артистці Заклунній, яка також була Героєм України, було 74 роки

У Києві померла відома українська актриса Валерія Заклунна. Про це повідомляється на сторінці Театру імені Лесі Українки в Facebook.

“В Театр ім. Лесі Українки знову прийшла біда. Пішла з життя велика актриса, яка пропрацювала на наших підмостках більше 50 років, – Валерія Гаврилівна Заклунна”, – йдеться в повідомленні.

“Її ролі, зіграні як в театрі, так і в кіно, стали воістину значущими. Вони відзначені численними призами, заохоченнями вітчизняного та міжнародного рівнів. Секрет її акторської чарівності, крім дивовижного таланту, заразливості, щирості, душевної чуйності та інших рідкісних акторських достоїнств, крився, по-моєму, ще і в особистісній спроможності. Творче і людське злиті тут були воєдино, переплетені нерозривно, і це допомагало їй жити на сцені митями найвищого духовного підйому”, – відзначили в Театрі.

Валерії Заклунній було 74 роки. Вона народилася в Росії і закінчила Школу-студію ім. Немировича-Данченка при МХАТ (м.Москва) в 1966 р Працювала в театрі ім. Лесі Українки з 1 серпня 1966 р

Нагороджена золотою медаллю ім. Довженка (1978 р) і Держпремією СРСР (1979 г.). Є лауреатом Державної премії УРСР ім. Шевченка (1975 г.). Герой України з 24 серпня 2012 р

Читайте також: Помер творець мультфільмів “Вінні-Пух” і “Жив-був пес”

Джерело

Related Post