fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
У Київському метро з’явилася кімната для зустрічей

Сюди запрошують усіх, кого цікавить підземка. Кімнату облаштували на одній зі станцій.

На станції київського метрополітену “Дніпро” пасажири полюбляють робити фото біля старого аварійного виходу. Він уже кілька років закритий, однак, тепер йому знайшли особливе призначення.

Цього разу тут говорять про музику, що звучить у підземці. Кілька років тому із гучномовців метро лунала класика та легендарна “Як тебе не любити Києве мій” — цю традицію хочуть відновити.

Юрист ГО “Фонд інновацій та розвитку України” Роман Яковлєв запропонував метрополітену підзаробити на вуличних музикантах. Він вважає, що місця для гри можна продавати на аукціоні.

Про зустрічі учасники прочитали на сторінці метрополітену у Facebook. Такі розмови будуть регулярними. Запрошують усіх, кого цікавить підземка.

Кімната працюватиме лише влітку. Метрополітенівці віддаватимуть її і під інші проекти. І, можливо, відкриють для романтичних побачень.

Читайте також:“УВАЖНА” ДІВЧИНА-ВОДІЙ ЗАСТРЯГЛА МІЖ ДВОМА ВАНТАЖІВКАМИ

Джерело.

Related Post