fbpx
Breaking News
Тамару нe вpятувaли. Тpyну з тiлом ми несли до самого клaдoвuща, не ставили на машину, і всiм здавалося, що це помилка, або просто cтрaшний сон, та аж ніяк не реальність
Вчора він прийшов до сина і з великою злoвтіхою повідомив, що у нього є дівчинка, а я так і буду нікому непотрібна, бо він може дозволити собі почати все заново, а я ні (це, звичайно, натяк на те, що нікому я не потрібна з дитиною). І так стало гірко
«Щo? Ти хто тaка тут? Прибирати мене ще змушуєш. Значить так, прибирати ти сама будеш, всі дні, мати мою не чіпай. Так як твій чоловік – єдиний мужик – він нехай і платить, я ненадовго тут, скоро вже точно справжнього чоловіка знайду»
Я сиділа і плакала: я своїми руками зруйнувала два життя, свого сина і Ніни, я залишила свою внучку без батька. Я розуміла, що за все в житті треба платити, але я не думала, що заплачу таку велику ціну
Ліниві ватрушки-сушки мене завжди виручають, а діти їх просто обожнюють!
Події
У Львівській області п’яні діти підпалили школу

У райцентрі Турка місцеві школярі влаштували в школі пожежу, щоб викрасти з класу журнал з оцінками.

“У поліцію 29 січня в 22.45 надійшло повідомлення від місцевих пожежних, що в приміщенні місцевої школи горить міжповерхове перекриття. На місці працювала слідчо-оперативна група”, – повідомляє львівська поліція.

Як виявилося, причиною загоряння став підпал. До нього причетні двоє братів у віці 13 і 14 років – учні цієї школи, які живуть одному з сіл Турківського району.

Будучи в стані алкогольного сп’яніння, вони проникли в будівлю школи, облили вхідні двері в клас горючою речовиною і підпалили. Крім цього, хлопці пошкодили вхідні двері в кабінет завуча. За словами школярів, вони хотіли викрасти класний журнал.

За цим фактом порушено кримінальне виробництво. Батьки хуліганів також будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. Проводиться досудове розслідування.

Читайте також: СИТУАЦІЯ В АВДІЇВЦІ І ДАЛІ СКЛАДНА. МІСТО ГОТУЮТЬ ДО ЕВАКУАЦІЇ

Джерело.

Related Post