fbpx
Економіка
У Львові через підвищення “мінімалки” збільшують квартплату

Виконком Львівської міськради у зв’язку з ростом мінімальної заробітної плати вирішив майже вдвічі збільшити тарифи на оплату послуг з утримання будинків і прибудинкових територій.

“У зв’язку з прийняттям на законодавчому рівні розміру заробітної плати не нижче мінімальної – 3200 гривень – виникла необхідність коригування тарифів на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій в частині заробітної плати”, – повідомив в.о. начальника житлового управління ЛМР Сергій Сало.
Тариф, за інформацією мерії, визначався індивідуально для кожного будинку. Наприклад, якщо однокімнатна квартира по вул. Саксаганського в центрі міста обходилася господарям в 0,99 грн, то тепер буде коштувати 1,51 грн за квадратний метр.

У “спальному” Сихівському районі 3-кімнатна квартира на вул. Полуботка обходилася в 1,60 грн, а тепер буде коштувати по 2,30 грн за квадратний метр. Новий тариф на оплату послуг по вступає в дію з 1 квітня.

Читайте також: В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ЧОЛОВІК ЧОТИРИ РАЗИ НАМАГАВСЯ ПОКІНЧИТИ З СОБОЮ

Нагадаємо, на тлі підвищення тарифів у Львові назріває “екологічна катастрофа” через сміття. Кожен день місто виробляє до 600 тонн, а полігони області можуть прийняти тільки половину ТПВ. Іншу частину відходів нікуди подіти – майже у всіх областях України блокують машини, які намагаються скинути там львівський сміття. Нове місце для облаштування комплексу з переробки ТПВ так і не знайшли.

Джерело.

Related Post