fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
У Міноборони РФ викликали українського аташе через ракетні випробування

РФ звинувачує Україну в намірі провести ракетні стрільби в районі анексованого Криму.

Міністерство оборони РФ в п’ятницю запросило аташе з питань оборони при посольстві України в РФ для вручення військово-дипломатичної ноти у зв’язку з нібито планами України провести ракетні стрільби поруч з включеним Кримом. Про це заявили “Інтерфаксу” в Міноборони РФ.

“Заявлені українською стороною південно-східні межі небезпечної зони порушують межі територіального моря Російської Федерації, що є порушенням норм міжнародного права і російського законодавства”, – сказано в заяві.

“У переданому йому (аташе з питань оборони) документі висловлено протест Міноборони Росії в зв’язку з введенням українською стороною незаконних обмежень на використання 1 і 2 грудня 2016 року повітряного простору над акваторією Чорного моря на захід від узбережжя Кримського півострова для проведення ракетних стрільб”, – сказали в військовому відомстві РФ.

Нагадаємо, РФ звинувачує Україну в намірі провести ракетні стрільби в районі анексованого Криму. Відзначимо, що профільні відомства в Україні ніякої офіційної інформації про заплановані стрільбах в даному районі не повідомляли.

Нагадаємо, раніше заступник директора департаменту Головного управління розвідки МОУ Вадим Скібіцький повідомляв, що Росія посилює сухопутні і морські війська в окупованому Криму.

Читайте також: КОМУ І НА СКІЛЬКИ ПІДВИЩАТЬ ЗАРПЛАТУ В ГРУДНІ. ІНФОГРАФІКА

Джерело.

Related Post