Політика
У Міноборони РФ викликали українського аташе через ракетні випробування

РФ звинувачує Україну в намірі провести ракетні стрільби в районі анексованого Криму.

Міністерство оборони РФ в п’ятницю запросило аташе з питань оборони при посольстві України в РФ для вручення військово-дипломатичної ноти у зв’язку з нібито планами України провести ракетні стрільби поруч з включеним Кримом. Про це заявили «Інтерфаксу» в Міноборони РФ.

«Заявлені українською стороною південно-східні межі небезпечної зони порушують межі територіального моря Російської Федерації, що є порушенням норм міжнародного права і російського законодавства», – сказано в заяві.

«У переданому йому (аташе з питань оборони) документі висловлено протест Міноборони Росії в зв’язку з введенням українською стороною незаконних обмежень на використання 1 і 2 грудня 2016 року повітряного простору над акваторією Чорного моря на захід від узбережжя Кримського півострова для проведення ракетних стрільб», – сказали в військовому відомстві РФ.

Нагадаємо, РФ звинувачує Україну в намірі провести ракетні стрільби в районі анексованого Криму. Відзначимо, що профільні відомства в Україні ніякої офіційної інформації про заплановані стрільбах в даному районі не повідомляли.

Нагадаємо, раніше заступник директора департаменту Головного управління розвідки МОУ Вадим Скібіцький повідомляв, що Росія посилює сухопутні і морські війська в окупованому Криму.

Читайте також: КОМУ І НА СКІЛЬКИ ПІДВИЩАТЬ ЗАРПЛАТУ В ГРУДНІ. ІНФОГРАФІКА

Джерело.

Related Post

facebook