fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Політика
У Мінську завершилися переговори Контактної групи: підсумки зустрічі

Україна наполягає на демілітаризацію Дебальцеве і вимагає від бойовиків виконувати рамкову угоду.

У столиці Білорусі завершилися переговори Тристоронньої контактної групи по врегулюванню конфлікту на Сході України. Прес-секретар представника України в Групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер озвучила підсумки зустрічі.

“Головна тема в підгрупі з безпеки – імплементація рамкової рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів. Представники Орлоя продовжують порушувати режим припинення вогню в районі Станиці Луганській, зриваючи таким чином реалізацію рамкової рішення”, – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Оліфер повідомила, що з метою подальшої деескалації ситуації на Донбасі Україна ставить питання про демілітаризацію Дебальцеве. Київ, зокрема, наполягає: розведення сил і засобів має відбуватися від лінії, визначеної Меморандумом 19 вересня 2014 року за умови повного припинення вогню вздовж всієї лінії зіткнення. Слід особливо відзначити, що Україна цілком і повністю виконує взяті на себе зобов’язання в питаннях безпеки.

За словами прес-секретаря Кучми, ключовою темою роботи гуманітарної підгрупи було звільнення незаконно утримуваних осіб. Тристороння контактна група доручила підгрупі з гуманітарних питань підготувати все необхідне для звільнення максимальної кількості людей ще до новорічних свят.

“І в підгрупі з безпеки, і в гуманітарній підгрупі, і в контексті соціально-економічних проблем гостро стоїть питання відкриття КПВВ в Золотому. Представники Орлоя як і раніше не дають чітких пояснень про причини блокування відкриття КПВВ. Україна в черговий раз на всіх рівнях підтвердив свою повну готовність до відновлення роботи цього пункту пропуску до 10 грудня 2016 року”, – повідомила вона.

Крім того, як зазначила Оліфер, Тристороння контактна група доручила підгрупі з економічних питань в максимально стислі терміни організувати підписання протоколу, який би дозволив розблокувати роботу Попаснянського водоканалу на території Луганської області.

Читайте також: КАТОЛИЦЬКЕ РІЗДВО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ ВИХІДНИМ

Джерело.

Related Post