fbpx
Політика
У Нідерландах пояснили, що їм заважає ратифікувати асоціацію Україна-ЄС

Нідерланди продовжують шукати рішення, яке дозволило б урахувати результати квітневого референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС та водночас дало б можливість продовжити процес ратифікації документу.

Про це заявив міністр закордонних справ Нідерландів Берт Кундерс за результатами зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним у Гаазі.

“Голландський уряд продовжує дуже важко працювати, щоб знайти рішення, яке б віддавало належне результатам референдуму і яке також дозволило б нам продовжити процес ратифікації”,– сказав Кундерс.

Він відзначив, що це надзвичайно складний процес і додав, що рішення має знайти підтримку у нідерландському парламенті та на рівні ЄС.

“Я не можу сказати, що я налаштований оптимістично, але я не буду казати, що я песимістичний. Ми продовжуємо працювати”, – сказав глава МЗС Нідерландів.

Кундерс відзначив, що голландський уряд шукає рішення, яке “було б комбінацією та враховувало чутливі для Нідерландів питання”.

“Як ви знаєте, в угоді нічого не було заявлено про майбутнє членство України або питання військової допомоги. Ми хочемо переконатися в інтересах наших громадян, що це питання прояснено, це ті питання, які зараз обговорюються”,– сказав він.

Нагадаємо, 20 жовтня прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що не бачить позитивних прогнозів щодо ратифікації Угоди про асоціацію між ЄС і Україною.

У квітні на консультативному референдумі у Нідерландах проти Угоди про асоціацію України з Євросоюзом проголосували 61% виборців.

Читайте також: КРІСТЕН СТЮАРТ ЗІЗНАЛАСЯ, ЩО ПОЛЮБЛЯЄ ХОДИТИ БЕЗ ОДЯГУ

Джерело.

Related Post