fbpx
Breaking News
Дізнавшись діaгнoз, ми зрозуміли, що нам потрібно їхати в столицю, тільки там готові були врятувати нашу дочку, а час підтискав, вона все більше і більше хвoрiла. І тоді до нас прийшла сусідка, з якою ми так часто сварилися… Цeй дeнь я не зaбуду нiколи
– Навіщо наpoджувати стільки дітей? Вони ж просто злидні плодять. Який від цього толк? Краще б aбopт зробили. У мене невістка так поступила, щоб Сонечці, красуні нашій, все краще діставалося. – Після почутого мені стало недобре, і я назавжди змінила свою думку прo бабусю, яку ввaжала ідeальнoю
Без яєць і молока: цe тіcто зaвжди було і залишається моїм найулюбленішим і підходить воно на всі випадки життя: для пирогів, пиріжків, булочок з часничком, піци та іншої випічки. Прoбуйтe і нехaй вaм щастить!
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима
Дивіться, який класний рецепт, де головний інгредієнт – наша рідна квасоля, привезла мені подруга з Греції! Чудовий гарнір: вітамінний, ситний, оригінальний і ще не приївся, бо це вам не макарони :) Уплітають за дві щоки навіть діти!
Світ
У США вчителька спала з 13-річним учнем, а іншим дітям відправляла селфі

Вчителька з США, яка нещодавно вийшла заміж, засуджена за відносини з 13-річним учнем. Крім того, Аманду Швайтцер звинувачують в тому, що вона надсилала свої оголені фотографії трьом підліткам 13 і 14 років, – передає “Лайф”.

Слідство поки що не встановило, чи був школяр одним з тих, кому 37-річна вчителька надсилала оголені фотографії. Сама обвинувачена розповіла, що привезла одного з учнів до себе додому до Джопліна, штат Міссурі, а потім роздяглася у нього на очах.

За даними поліції, жінка запросила неповнолітнього до себе до спальні, зняла з нього одяг і роздяглася сама. Після цього у них був контакт. На той момент підозрюваній було 37 років, а підлітку – 13.

Швайтцер звинувачується першого ступеня. Школа, в якій вона працювала з 2010 року, відправила її в “адміністративну відпустку”. Аманда вийшла заміж 1,5 року тому і заявляла, що хоче завести двох дітей.

Читайте також: ЧЕНЦІ ВРЯТУВАЛИ «ДИТИНУ-МОЙСЕЯ»

Джерело.

Related Post