fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
У США вперше дозволили приватний політ на Місяць

Американська фірма Moon Express отримала можливість стати першою приватною компанією, яка відправить космічний апарат на Місяць. Уряд США у середу схвалив проект місії.

“Тільки три супердержави висаджувались на якусь планету. Ми станемо четвертою”, – пообіцяв співзасновник компанії Навін Джейн.

Він сподівається, що посадку вдасться здійснити вже в 2017 році.
Регулюючі органи США вперше видали дозвіл для приватної місії, що виходить за межі навколоземної орбіти.

Дозвіл для Moon Express має індивідуальний характер.
Компанія Moon Express сподівається виграти конкурс на висадку першого у світі приватного місяцехода – Google Lunar X-Prize, призовий фонд якого складає 30 мільйонів доларів.

Приз вручать компанії, яка зможе першою посадити космічний апарат на Місяць. За умовами конкурсу, апарат має проїхати 500 метрів поверхнею Місяця та передати відео високої якості на землю.

Читайте також:АМЕРИКАНЕЦЬ СТРИБНУВ БЕЗ ПАРАШУТА ІЗ ВИСОТИ 7,5 КМ (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post