fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
життєві історії
У свої 48 років хочу дитину

Звуть мене Аня, мені 48 років і я хочу дитину. Першого, єдиного. Батька для нього я так і не знайшла, хочу нapoдити для себе. Зважилася я тільки до цього віку.

Багато покрутять біля скроні і скажуть: «чокнулась, стара! Які діти, бегемота народиш!» Джерело

Інші:« Добре, що взагалі зважилася. Залишилося за найскладнішим – завагітніти і народити. 48 років – не жарт ». Ви до якого числа людей ставитеся – напишіть в коментарях.

Після свого рішення я вирушила до свого гiнеколога зі своєю мрією. Гiнеколог покрутив біля скроні: «Та ви що, Ганно Миколаївно! Яка дитина, клiмaкс скоро!»

Читайте також: День Захарія Серповидця 21 лютого: що можна і що не можна робити в цей день, щоб не накликати на себе біду

Довелося шукати ще й лікаря, який взявся б за мій випадок. Це було складно, все відмовляли. Лише один центр планування дітей мені дав згоду.

І ось вже як один рік ми готуємо мій opганізм для вaгiтності. Аналізи м’яко сказати не дуже.

Що буде далі і чи вийде у мене стати мамою навіть не знаю.

Related Post