fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Курйози
У цирку під Одесою зник 3-річний жираф – соцмережі

Повідомлення про зникнення розмістили на дошці оголошень

У цирку “Кобзов”, який зараз знаходиться біля Одеси в селі Фонтанка, зник жираф: повідомлення про зникнення розмістили на дошці оголошень. Про це в Фейсбук повідомив Володимир Олександрович.

В оголошенні зазначено, що зник самець жирафа на ім’я Жонглер. Тварині 3 роки і він завжди готовий допомогти. За інформацію про його місцезнаходження пообіцяли винагороду.

Жираф

Читайте також: Відеохіт: китаєць, який потрапив у ДТП, жорстоко помстився своєму “кривдникові” (відео)

За вказаними телефонами дійсно знаходиться цирк “Кобзов”, однак зараз операторів немає на місці і дізнатися докладніше про зникнення і підтвердити інформацію не вдалося.

Користувачі соцмереж вже жартують з цього приводу:

.jpg_11

34244

3636_02

Джерело

Related Post