fbpx
Світ
У Великобританії вмираючу від раку дівчинку дозволили заморозити

Кріоконсервація відбулася в США, а вартість процедури обійшлася 46 тисяч доларів.

14-річна мешканка Великобританії, що страждає на невиліковну форму раку, домоглася в суді права на кріоконсервацію свого тіла в надії, що її розморозять в майбутньому, коли медицина досягне необхідного для перемоги над хворобою прогресу.

“Я хочу жити і жити довше, і я думаю, що в майбутньому вони зможуть знайти ліки для мого раку і розбудити мене, – написала судді перед смертю дівчина, чиє ім’я не розкривається з етичних причин. – Кріоконсервація дає мені шанс прокинутися, нехай навіть через сотні років”.

Розлучені батьки дівчинки не дійшли згоди щодо її останнього бажання: мати його підтримала, батько виступав проти, тому 14-річна британка просила суд віддати право розпоряджатися своїми останками після смерті матері. Саме це питання і розглядалося з юридичної точки зору.

Це перший подібний випадок в Англії, і, можливо, в світі.

Сама кріоконсервація відбулася в США, вартість процедури – 46 тисяч доларів. Відзначимо, що науковість цього підходу піддається великим сумнівам, технології для успішного розморожування людей і повернення їм життя ще просто не створені.

Читайте також: РОСІЯ ГОТУЄ ТЕРАКТИ В УКРАЇНІ – ЛУЦЕНКО

Джерело.

Related Post