fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Учасник Євробачення зі Швеції розповів, що йому найбільше сподобалося в Україні

Під час прес-конференції учасник Євробачення зі Швеції Робін Бенгтссон розповів журналістам про те, що його найбільше вразило в Україні.

“Я вже спробував борщ. Борщ – це дуже смачно! Також мені сподобалися люди”, – поділився співак.

На питання про те, чи заслуговує він перемоги, співак зазначив, що кожен учасник Євробачення може претендувати на перше місце: “Я не думаю, що перемога залежить від нас – конкурсантів. Все, що ми можемо зробити – це наполегливо працювати, щоб вразити аудиторію і журі.

Кожен з нас мріє виграти Євробачення, я навіть не очікував, що коли-небудь буду представляти свою країну на такому масштабному рівні. У тебе є тільки три хвилини, за які ти повинен максимально проявити себе і я зроблю все, що від мене залежить”, – підсумував конкурсант.

62-й конкурс Євробачення пройде в Києві з 9 по 13 травня. У ньому візьмуть участь виконавці з більш ніж 40 країн. Півфінали відбудуться 9 і 11 травня, фінал – 13 травня в Міжнародному виставковому центрі.

Читайте також: ДМИТРО СТУПКА ТА ПОЛІНА ЛОГУНОВА ВИБРАЛИ ІМ’Я ДЛЯ ДОЧКИ

Джерело.

Related Post