fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Учасниця «Голос. Діти 3» прийшла на шоу, щоб дати реванш вчительці музики

Дарина Квітчаста зізналася, що вибір її пісні був досить спонтанний.

Під час третього ефіру дитячого талант-шоу «Голос. Діти 3» Дарина Квітчаста вийшла на сцену, щоб довести своїй колишній вчительці вокалу, що вона має музичний талант.

На «сліпих прослуховуваннях» юна артистка емоційно заспівала пісню Kadebostany «Castle in the snow» і виборола почесне місце в команді MONATIKа.

За лаштунками шоу Дарина Квітчаста розповіла про конфлікт із викладачкою і свою заповітну мрію.

Я хочу довести викладачці, яка мене принижувала, що я гідна виступати на великій сцені. У майбутньому я мрію стати джазовою співачкою, – каже артистка.

До виступу на сцені «Голос. Діти 3» дівчинка наполегливо готувалася. Проте Дарина зізналася, що вибір пісні був досить спонтанний.

Я просто почула пісню на радіо і знайшла її в мережі. Потім вирішила, що співатиму саме її, – каже учасниця шоу.

Читайте також: Сліпа дівчинка змусила плакати весь зал(відео)

Джерело.

Related Post