fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Політика
Україна отримала шанс зірвати вибори в Росії

Українська влада повинна вимагати від міжнародного співтовариства бойкотувати результати виборів до Держдуми Російської Федерації на території окупованого Криму і, тим паче, добиватися їх повного невизнання.

Таку думку висловив народний депутат, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров і додав, що країні потрібно вимагати від міжнародних партнерів визнання нелегітимності всієї новообраної Держдуми РФ, а не тільки результатів голосування в Криму.

“Мені здається, нам потрібно трохи перенаправити наші вимоги. Вимагати не тільки, щоб ті депутати, які нібито будуть обрані на незаконних виборах в Криму, не були легітимними. Потрібно вимагати і на серйозній підставі нелегітимність всєї Держдуми РФ. Вона дійсно нелегітимна, оскільки буде сформована у тому числі за допомогою незаконного голосування деякої частини українських громадян”, – пояснив Чубаров в інтерв’ю 112 каналу.

За словами Чубарова, у тому випадку, якщо вибори в Криму відбудуться, Росія буде використовувати цей факт для нових маніпуляцій.

Читайте також: Росіян залякують перед виборами

Джерело

Related Post