fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Україна потрапила в ТОП-25 країн з найвищими податками

Всесвітній економічний форум підрахував податкове навантаження в країні

Україна в черговому щорічному рейтингові Всесвітнього економічного форуму (World Economic Forum, WEF) конкурентоспроможності посіла 117-е місце з 138 можливих за показником податкових ставок.

Таким чином, Україна опинилася 21-ю з кінця, увійшовши до списку 25 країн з найвищими податковими ставками.

У ТОП-25 за величиною ставок також увійшли Іспанія, Японія, Мексика, Австрія, Шрі-Ланка, Коста-Ріка, Бельгія, Туніс, Індія, Франція, Бенін, Гамбія, Чад, Нікарагуа, Італія, Внесуела, Китай, Бразилія, Колумбія , Мавританія, Алжир, Таджикистан, Болівія і Аргентина.

Нагадаємо, в цілому в рейтингу конкурентоспроможності Україна опустилася на 85-е місце проти 79-го роком раніше, що стало найгіршим результатом за п’ять років.

Низькі місця Україна зайняла за такими показниками, як розвиток фінансових ринків (130-е місце), інституційний розвиток (129-е місце), макроекономічна ситуація (128-е місце) і ефективність ринку товарів (108-е місце), рівень розвитку бізнесу (98-е місце).

У той же час WEF вказує такі конкурентні переваги країни, як наявність інженерів і вчених (33-тє місце), обсяг внутрішнього ринку (47-е місце в рейтингу), інновації (52-е місце).

Читайте також: Україна потрапила до ТОП-5 країн з найгіршими дорогами в світі

Джерело

Related Post