fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Українки просять підвищити допомогу при народження дитини

На сайті Адміністрації президента українські жінки опублікували петицію з вимогою підвищити суму державної допомоги при народженні дитини.

Українки апелюють до факту підвищення мінімальної зарплати і до того, що ціни на все виросли.

Зараз держдопомога на народження дитини становить 41 тисячу 280 гривень. Зокрема, найбільшу частину з цієї виплати (10 тисяч 320 гривень) мами отримують безпосередньо після пологів. Інша частина цих грошей виплачується протягом трьох років – виходить по 860 гривень на місяць.

“Виникає логічне запитання, як людина, яка працює, отримує гідну заробітну плату, пішовши в декретну відпустку, тимчасово втративши працездатність, повинна розраховувати на 860 гривень, не маючи при цьому ніякого іншого прибутку?”, – говориться в тексті петиції.

За словами автора петиції Олесі Мозговийої, з нового року була збільшена мінімальна зарплата з 1 600 гривень до 3 200. У той час, як сума допомоги при народженні дитини залишилася незмінною, тобто майже в 4 рази менше.

Читайте також: ВИЗНАЧИЛИ ВІК, КОЛИ ЖІНКА НАЙБІЛЬШЕ СХИЛЬНА ДО ЗРАДИ

“Ціни на все продовжують рости, це відверте знущання над майбутнім нашої країни – нашими дітьми. Наполягаю на збільшення державної допомоги при народженні дитини до рівня середньомісячної заробітної плати людини, яка оформляє виплати на дитину “, – каже Олеся у своїй петиції.

Жінка ставить запитання: “Як виховувати, чим годувати і в що одягати дитину весь цей час, маючи на руках лише 860 гривень? Що на ці гроші треба купити, щоб забезпечити дитині гідне життя? ”

Відзначимо, що на сайті Адміністрації президента петиція Олесі Мозковий з’явилася вчора, 12 травня. Зараз під нею підписалися більше 30 людей з 25 тисяч необхідних. До кінця збору підписів залишилося 92 дні.

Джерело.

Related Post