fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Шоу-бізнес
Українська співачка показала яскраві фото з відпочинку

Українська співачка Анастасія Приходько показала, як відпочивала у сонячному Єгипті.

Приходько набиралася сили у Марса-Алам, де попірнала з аквалангом.

Також Анастасія зізналася, що вперше за 17 років потримала медузу.

“Останній раз коли я тримала медузу то був далекий 2000 рік місто Феодосія. Тоді враження були дитячі, щирі і все таке інше, зараз в мене відчуття що, я тримаю силіконовий імплант”, – пожартувала співачка.

Захід сонця був чудовий…

Допис, поширений Анастасія Приходько (@prykhodko_official)

Я у захваті від Марсу!!!)))

Допис, поширений Анастасія Приходько (@prykhodko_official)

А хто хоче бути на пляжі поряд с черепахами … Все, беру малих і тільки сюди, бо це рай для дітей…

Допис, поширений Анастасія Приходько (@prykhodko_official)


Читайте також: Потап розповів, скільки заробив грошей за минулий рік

Джерело

Related Post