fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Україна
Українська співачка вийшла за героя АТО

Весілля закохані зіграли у Львові, куди запросили зіркових гостей, в тому числі українських телеведучих і чиновників.

Співачка Наталка Карпа стала дружиною героя АТО Євгенія Терехова, відомого як Титановий Джексон. Про цю подію повідомив депутат Андрій Лозовий на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні віддаємо в” рабство “Наталки Карпи нашого титанового брата Євгена Терехова. Віддаємо разом з контузією і тридцятьма осколками ворожих” градів “, які він отримав під Мар’їнкою, і вони до цих пір в ньому”, – написав Андрій Лозовий.

Крім того, запрошені на святкування гості активно публікували в соцмережах фотографії нареченого і нареченої і відео їх першого танцю.

Читайте також: Анастасія Волочкова в «голому» вбранні прийшла на вибори (фото)

Джерело

Related Post