fbpx
Breaking News
Дізнавшись діaгнoз, ми зрозуміли, що нам потрібно їхати в столицю, тільки там готові були врятувати нашу дочку, а час підтискав, вона все більше і більше хвoрiла. І тоді до нас прийшла сусідка, з якою ми так часто сварилися… Цeй дeнь я не зaбуду нiколи
– Навіщо наpoджувати стільки дітей? Вони ж просто злидні плодять. Який від цього толк? Краще б aбopт зробили. У мене невістка так поступила, щоб Сонечці, красуні нашій, все краще діставалося. – Після почутого мені стало недобре, і я назавжди змінила свою думку прo бабусю, яку ввaжала ідeальнoю
Без яєць і молока: цe тіcто зaвжди було і залишається моїм найулюбленішим і підходить воно на всі випадки життя: для пирогів, пиріжків, булочок з часничком, піци та іншої випічки. Прoбуйтe і нехaй вaм щастить!
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима
Дивіться, який класний рецепт, де головний інгредієнт – наша рідна квасоля, привезла мені подруга з Греції! Чудовий гарнір: вітамінний, ситний, оригінальний і ще не приївся, бо це вам не макарони :) Уплітають за дві щоки навіть діти!

Цього разу будувати кар’єру в РФ «помчала» 21-річна виконавиця Аліна Гросу.

Днями на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм вона повідомила світові про свої виступи в Сочі на Різдво.

На фото вона постала у довгій блискучій сукні на сцені під час виконання одного з номерів.

Нагадаємо, що Гросу вже більше року мешкає та дає концерти в Росії.

Також через свою матір – Ганну Гросу, яка не стала депутатом в Києві, співачка перестала приховувати свою співпрацю зі Григорієм Лепсом і почала відкрито будувати свою кар’єру в РФ.

Читайте також: ЛУЦЕНКО РОЗПОВІВ ПРО МІЛЬЯРДИ, ЯКІ ГПУ ПОВЕРНУЛА ДЕРЖАВІ

Джерело.

Related Post