fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Події
Шок. Ступор. Мурашки…Вперше в житті було неймовірно важко фотографувати(фото)

У свідомості ще не вміщалась інформація про те, що “Боцмана” кілька годин тому поховали…У голові щосекунди жахливі кадри похорону: надлюдське ридання дружини, важкі стогони матері, істерика.

Сльози сотень людей… Але коли ми з Тетяною Скапровською прийшли на кладовище після похорону.від побаченого затремтіли не тільки руки і ноги, а й кожна клітиночка мозку.

Шок. Ступор. Мурашки…Вперше в житті було неймовірно важко фотографувати.

Я хотіла б, щоб той, хто посіяв прокляту війну на нашій землі, побачив це фото і нарешті усвідомив, що непереможна сила українців в єдності.

І , як бачите, навіть після смерті нас неможливо роз’єднати, поділити, відібрати в нас рідну землю, розлучити друзів… Ми генетично запрограмовані на єдність.

soldat11

Читайте також: Танк у квіточку

Джерело.

Related Post