fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Шок. Ступор. Мурашки…Вперше в житті було неймовірно важко фотографувати(фото)

У свідомості ще не вміщалась інформація про те, що “Боцмана” кілька годин тому поховали…У голові щосекунди жахливі кадри похорону: надлюдське ридання дружини, важкі стогони матері, істерика.

Сльози сотень людей… Але коли ми з Тетяною Скапровською прийшли на кладовище після похорону.від побаченого затремтіли не тільки руки і ноги, а й кожна клітиночка мозку.

Шок. Ступор. Мурашки…Вперше в житті було неймовірно важко фотографувати.

Я хотіла б, щоб той, хто посіяв прокляту війну на нашій землі, побачив це фото і нарешті усвідомив, що непереможна сила українців в єдності.

І , як бачите, навіть після смерті нас неможливо роз’єднати, поділити, відібрати в нас рідну землю, розлучити друзів… Ми генетично запрограмовані на єдність.

soldat11

Читайте також: Танк у квіточку

Джерело.

Related Post