fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Українські моряки оголосили голодування

22 українські моряки, які входять до екіпажу судна Free Neptune, оголосили голодування.

Про це повідомила організація “Ассоль”.

В організації зазначили, що екіпаж судна “Free Neptune” під прапором Ліберії перебуває біля берегів Султанату Оман з 2015 року.

Пішло майже півтора року, як вони змушені виживати в субтропічному кліматі Аравійського півострова. На борту судна перебувають 22 українські моряки. Судновласник “забув” заплатити колишньому й нинішньому екіпажу. Постачання і медичне обслуговування є нерегулярними.

В організації додали, що власник судна мав продати його, щоб погасити заборгованість перед моряками, проте продаж зірвався.

Читайте також: МЕРКЕЛЬ ОСОБИСТО ПООБІЦЯЛА ПОРОШЕНКОВІ ЯКНАЙШВИДШЕ ДАТИ УКРАЇНІ БЕЗВІЗ

Джерело.

Related Post