fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Українці навчилися заробляти на смітті

Найвигідніше здавати лом.

Кмітливі українці на смітті заробляють непогані гроші. За місяць на використаній тарі і макулатурі можна заробити до трьохсот гривень.

У цьому пункті вторинної сировини щодня приймають 10 кілограмів пластику, а також скло.

Володимир працює тут майже два роки. Скуповує майже все.

“Пляшки різні – 25-40 копійок. Папір – 2 гривні за кілограм. Плівка – 4 гривні за кілограм. Все приймається”, – каже Володимир, працівник пункту прийому вторинної сировини.

Олександр навідується в пункт прийому вторинної сировини регулярно. На цей раз вирішив здати пластик.

“Пластикові пляшки від пива, від квасу, кришки і одну велику пляшку”, – каже Олександр, житель Києва.

Пенсіонер зізнається – за місяць на використаної тари заробляє 300 гривень.

Вигідно здавати лом. Найдорожча – мідь. Кілограм – 85 гривень. Латунь потягне на 55 гривень, алюміній – на 20. За акумулятори дають 7 гривень.

У світі вторинна сировина вже давно дуже популярна. Так, в сусідній Польщі зі звичайних пластикових пляшок роблять одяг, іграшки і навіть труби. А в США – сумки та аксесуари зі звичайних банок.

Читайте також: Верховна Рада скасувала мита на ввезення металобрухту

Джерело

Related Post