fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
“Укрзалізниця” зробить окрему компанію для пасажирських перевезень

Зміни будуть проводиться в п’ять етапів

ПАТ “Укрзалізниця” (УЗ) має намір до 2020 року створити приватне акціонерне товариство “Пасажирська компанія”, відповідальне за здійснення пасажирських перевезень залізничним транспортом. Про це заявив член правління компанії Сергій Михальчук, передає прес-служба УЗ.

За словами Михальчука, реформування сектора пасажирських перевезень у дальньому сполученні буде проведено в п’ять етапів і почнеться з 1 січня 2017 року. Першим етапом створення такої компанії стане затвердження положення та керівного складу однойменного філії вже на початку січня 2017 року.

На другому етапі планується до 1 квітня передати активи і зобов’язання виробничих підрозділів служби пасажирських перевезень регіональної філії “Південно-Західна залізниця” та почати операційну діяльність. На третьому етапі запланована передача на баланс виробничих підрозділів пасажирських перевезень інших регіональних залізниць, філії “Українська залізнична швидкісна компанія” та інших, який передбачається завершити до 1 липня 2017 року.

Після чого, за словами Михальчука, до кінця 2017 заплановано поділ вертикалей усередині компанії на ремонтну, експлуатаційну та інші, також планується сформувати і комерційну вертикаль: продажі, маркетинг, непрофільні доходи.

Заключний – п’ятий етап – це створення до 2020 року на базі філії “Пасажирська компанія” залежного товариства ПАТ “Укрзалізниця” – ПрАТ “Пасажирська компанія”.

Читайте також: У Миколаївській області підлітка вбило струмом на залізничному мосту

Джерело

Related Post