fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Здоров'я
“Усім світом”: важкохвору миколаївську дівчинку відправили на лікування до Німеччини

Карина Драгомирова для лікування якої збирали гроші “усім світом” 15 травня вилетіла з Києва до Німеччини. У дівчинки рідке інфекційне захворювання центральної нервової системи. Лікувати взялися у кліниці “Хеліос”. Після обстеження, якщо дозволять результати, на 22-23 травня заплановано провести хірургічну операцію. Потім Карина пройде курс реабілітації.

Про це повідомили в прес-службі Миколаївської облдержадміністрації.

В аеропорті Бориспіль 13-річну Карину, та її батьків проводжали голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко та представник Міністерства охорони здоров’я України Наталія Архипчук.

“Саме в цьому році державою було виділено 203 млн грн. для лікування хворих за кордоном, – сказав Олексій Савченко. – Я хочу подякувати Президенту, Прем’єр-міністру, міністру охорони здоров’я Уляні Супрун. Хочу подякувати волонтерам Миколаєва, Максиму Бревді, підприємцям, депутатам, всім, хто долучився до збору коштів. Це – виняткова подія. Для мене це надзвичайна подія. Тому що я неодноразово допомагав і допомагаю людям, але вперше у житті це зробили по державній програмі і за державні кошти”, – підкреслив голова ОДА.

Читайте також: Діти в утробі потребують дотиків матерів, – вчені

Також Олексій Савченко зазначив, що кошти, зібрані миколаївцями підуть на курс реабілітації для Карини Драгомирової.

Нагадаємо. 15 грудня 2016 року за сприяння голови облдержадміністрації Карина Драгомирова у супроводі бригади реанімаційно-консультативного центру Миколаївської обласної дитячої лікарні з застосуванням апарату штучної вентиляції легень літаком було транспортовано до реанімаційного відділення НДСЛ “ОХМАТДИТ” м. Києва з метою подальшого лікування.

10 березня 2017 року за результатами розгляду комісією Міністерства охорони здоров’я України з питань направлення хворих на лікування за кордон Карину взято на облік для першочергового направлення на лікування за межами України.

З державного бюджету на лікування Карини за кордоном виділено 187 тис. євро (лікування та переліт). Громадою Миколаївщини було зібрано близько 25 тисяч євро.

Читайте також: Б’ють, знущаються, карають: відомий дитсадок Полтави потрапив у гучний скандал

Джерело

Related Post