fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Суспільство
В дитсадку б’ють дітей – батьки звернулись до поліція

В дитсадку “Лебідка” №85 в Полтаві батьки стверджують, що вихователі б’ють дітей і закривають через непослух в туалеті.

Про це кореспонденту Gazeta.ua розповіла Ірина Токар, мати 4-річного Кирила.

“Побачила на спині сина великий синець. Розповів, що його вдарила вихователька по обличчю і він впав на лавку в роздягальні. Виявилось, що його часто зачиняють одного в туалеті за непослух. Залишають самого в кімнаті, коли інші йдуть гуляти на двір”, – розповіла Ірина.

“Вночі прокинувся в сльозах, просив не вести в садок. Почав жахатися чужих людей, постійно хоче бути біля мене. Я опитала батьків дітей із групи. Виявилось, що дітей таким чином виховували постійно. Поговорила вихователькою – та заперечила, мовляв, син все вигадує, а дітей вона не била. Ми звернулися до психолога. Лікарка пояснила – його залякали в садку”.

Ірина Токар звернулася в поліцію і в міське управління освіти.

В дитсадку звинувачення спростовують.

“Жодні звинувачення на даний момент не підтвердились. Мали розмови із батьками, викликали і виховательку, щоб пояснила ситуацію. Розповіла, що двоє хлопців боролись у роздягальні і одного вона встигла втримати, а інший в той час впав на лавку. Не плакав і не скаржився”, – розповіла Тетяна Ландар, директор дитячого садка “Лебідка”.

Читайте також: ПОПОВИЧ СПРОГНОЗУВАВ, ЯК БЕЗВІЗ ВПЛИНЕ НА УКРАЇНУ

Related Post