fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
В дитсадку б’ють дітей – батьки звернулись до поліція

В дитсадку “Лебідка” №85 в Полтаві батьки стверджують, що вихователі б’ють дітей і закривають через непослух в туалеті.

Про це кореспонденту Gazeta.ua розповіла Ірина Токар, мати 4-річного Кирила.

“Побачила на спині сина великий синець. Розповів, що його вдарила вихователька по обличчю і він впав на лавку в роздягальні. Виявилось, що його часто зачиняють одного в туалеті за непослух. Залишають самого в кімнаті, коли інші йдуть гуляти на двір”, – розповіла Ірина.

“Вночі прокинувся в сльозах, просив не вести в садок. Почав жахатися чужих людей, постійно хоче бути біля мене. Я опитала батьків дітей із групи. Виявилось, що дітей таким чином виховували постійно. Поговорила вихователькою – та заперечила, мовляв, син все вигадує, а дітей вона не била. Ми звернулися до психолога. Лікарка пояснила – його залякали в садку”.

Ірина Токар звернулася в поліцію і в міське управління освіти.

В дитсадку звинувачення спростовують.

“Жодні звинувачення на даний момент не підтвердились. Мали розмови із батьками, викликали і виховательку, щоб пояснила ситуацію. Розповіла, що двоє хлопців боролись у роздягальні і одного вона встигла втримати, а інший в той час впав на лавку. Не плакав і не скаржився”, – розповіла Тетяна Ландар, директор дитячого садка “Лебідка”.

Читайте також: ПОПОВИЧ СПРОГНОЗУВАВ, ЯК БЕЗВІЗ ВПЛИНЕ НА УКРАЇНУ

Related Post