fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Світ
В Індії народилася дівчинка з трьома ногами

25-річна мешканка індійського міста Джангаон на ім’я Срілата Канчанапаллі народила дівчинку з трьома ногами. Така незвичайна дитина з’явилася на світ через рідкісний феномен “близнюка-паразита”. Малятку зробили операцію, вона буде жити.

Повністю сформована третя нога виступала у новонародженої з області паху, між двома іншими кінцівками.

Читайте також: НА ЗЕМЛІ РОЗПОЧАЛАСЬ УНІКАЛЬНА МАГНІТНА БУРЯ

Для проведення операції з видалення зайвої ноги дитину довелося відвезти до шпиталю більшого міста Хайдабарадон. Складна процедура тривала три години і пройшла успішно. Медики запевняють, що тепер матері нема про що хвилюватися.

Біологічний феномен “близнюк-паразит” зустрічається один раз на 100 тисяч пологів. В ході цієї патології один близнюк поглинає в утробі матері свого слабшого брата.

Джерело.

Related Post