fbpx
Breaking News
Другий раз Юля розлучилася, проживши 8 років в шлюбі. Дітей дуже хотіли, але не виходило наpoдити. І знову свекруха: «Ти хвoра, значить! Через тебе мій Іванко спадкоємців не побачить! » Сказати, що Юля переживала, нічого не сказати
Рецепт вдaлого сирного крему, який прекрасно тримає форму. Відмінна альтернатива, для тих хто не любить крем-чіз. Cпрoбуйте, буду рaда якщo вaм сподoбається!
– Тут свекруха в злoсті кpuчить мені: “Твій син виросте злoчuнцем! Бо не слухає старших! Ось згадаєте мої слова, а пізно буде!” – Уявляєте, як мені бoляче!
Час прийому їжі і наше здоров’я: який зв’язок? Секрет поліпшення здоров’я – збільшення часу між прийомами.
Вже мама вийшла вдруге заміж, а мені все снилися сни про те, що мій батько-герой хоче зустрітися зі мною. Я, незважаючи ні на що, сильно любила тата і чекала. Через 12 років батько подзвонив, та почула я зовсім не те, що так сильно хотіла почути
Події
В Івано-Франківську попрощаються із загиблим лікарем

Капітан медичного пункту 44-ї бригади 55-річний Богдан Ризанич родом з Івано-Франківська. Загинув неподалік Лисичанська на Луганщині 3 квітня.

У Івано-Франківську працював у травмпункті міської клінічної лікарні.

Цього року підписав контакт зі ЗСУ і поїхав в АТО.

Очолював медичний пункт протитанкового артилерійського дивізіону військової частини ПП В1428.

Сьогодні, 6 квітня, медика привезли до Івано-Франківська. Похорон мав відбутися завтра, але син загиблого повідомив про перенесення запланованих прощальних заходів.

Будинку смутку відбулася панахида.

Поховають військового на Алеї Слави у Чукалівці.

Дружина Богдана за кордоном. Ймовірно, зміни внесли, бо жінка у дорозі.

Читайте також: В Україні призупинили роботу всі центри «Паспортний сервіс»

Джерело.

Related Post