fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!

Неизвестный в ходе ссоры нанес удар ножом в сердце.

На Лесном проспекте в Деснянском районе Киеве жестоко убили молодого мужчину на глазах у прохожих, сообщает LB.ua.

Возле одного из торговых павильонов произошла ссора между двумя мужчинами, которая переросла в драку. В результате потасовки один из них нанес своему оппоненту удар ножом в область бедра, а затем еще один в область сердца.

После этого он положил окровавленный нож на асфальт и ушел. Прибывшие медики “скорой помощи” констатировали смерть пострадавшего.

Личность погибшего устанавливается, роводятся оперативно-розыскные мероприятия по розыску и задержанию убийцы.

Источник

Related Post