fbpx
Breaking News
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Україна
В Україні стане складніше оформити фальшивий лікарняний

В Україні планують посилити контроль над видачею лікарняних листів, оскільки зараз третина з них оформляються з порушеннями.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, повідомляє UBR.

Вже наступного року Міністерство охорони здоров’я планує впровадити єдину електронну систему eHealth, де, в тому числі, можна буде відстежувати кількість і обґрунтованість лікарняних.

Як розповів заступник глави МОЗ, щорічно в Україні виписують 10-12 млн листів з тимчасової непрацездатності, причому, як мінімум, 5-10% – необґрунтовано, а третина лікарняних і зовсім видається з порушеннями. Це призводить до суттєвих втрат бюджетних коштів, які майже на дві третини формуються з відрахувань роботодавців.

Ковтонюк оцінив, що мовиться про щорічні збитки скарбниці на рівні 300-900 млн грн, без урахування статистики чорного ринку лікарняних листів.

Не є таємницею, що в Україні зараз реально придбати лікарняний практично на будь-який термін і з будь-яким діагнозом. Вартість стартує від 200-300 грн, а продавці, не соромлячись, розміщують оголошення про організацію лікарняного на численних інтернет-ресурсах.

Електронна система допоможе також відстежувати якість медичних послуг, оскільки лікарі будуть зобов’язані вносити всі дані про пацієнта і яке йому призначено лікуванні в єдину базу.

Читайте також: УСИК ПРО ПЕРЕМОГУ: ОТРИМАЮ НА ГОРІХИ ВІД ПСИХОЛОГА

Джерело.

Related Post