fbpx
Breaking News
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Здоров'я
В Україні у кожної п’ятої сім’ї немає грошей на ліки

Медпрепарати стають все більш недоступними для українців, заявили в Міністерстві охорони здоров’я.

В Україні кожна п’ята сім’я не має можливості купувати ліки. Про це повідомили на нараді в Міністерстві охорони здоров’я, передає прес-служба відомства.

У нараді брали участь фахівці Національного фармацевтичного університету, Державного експертного центру, а також представники провідних фармацевтичних підприємств. За їхніми словами, зниження доступності ліків для українців продовжує підвищуватися.

Зараз відомство працює над введенням держрегулювання цін на основні ліки і референтного ціноутворення. Також буде перегляд практики лікарських призначень і рецептурного відпускання ліків. Крім того, почнуть розробку національної Концепції імпортозаміщення та розвитку вітчизняного фармвиробництва.

За даними Міністерства охорони здоров’я, в Україні є всі умови для розробки, реєстрації та випуску ліків. При цьому вони будуть якісними, ефективними, безпечними та доступними, зазначили в прес-службі.

Відомство планує запровадити механізм держреєстрації цін замість декларування змін оптово-відпускних цін. Також встановлять граничну оптово-відпускну і роздрібну вартість препаратів і виробів медпризначення. Ще одним кроком стане впровадження Держреєстру цін.

У відомстві заявили про необхідність створити перелік ліків для імпортозаміщення. При цьому потрібно визначити препарати з можливим виробництвом в Україні. Всі ці заходи підвищать доступність ліків для населення, зазначив в.о. міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський.

Як повідомляв Корреспондент.net, за два роки війни збідніли 76% українців. Це показало соцдослідження громадської ініціативи Відновлення Донбасу.

Читайте також:НАШІ ВЕНЕЦІЯ, САХАРА І СТОУНХЕНДЖ: ЯК ПОБАЧИТИ СВІТ, НЕ ВИЇЖДЖАЮЧИ З УКРАЇНИ (ФОТО)

Джерело.

Related Post