fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
В Україну йде новий грип “Гонконг”

В Україну йде новий грип – штам називається “Гонконг”. У зоні ризику – школярі та люди похилого віку. Імунітету в українців до цього вірусу поки немає. Тому медики радять робити цю процедуру.

В першу чергу, слід задуматися людям, які входять в зону ризику – це люди старше 65 років, з хронічним патологіями, а також діти від 6 місяців до 5 років. А ще школярі.

“Нічим він не відрізняється від того, щоб підхопити зовсім інший вірус. По-перше, здійснити щеплення. Щеплення можна робити тільки перед сезоном, бажано зробити з вересня по середину листопада. По-друге, уникати скупчення великої кількості людей, обов’язково мити руки з милом, намагатися робити вологе прибирання в квартирі, провітрювання”, – рекомендує Аркадій Митлошук, лікар-інфекціоніст.

Вакцинація потрібна, щоб уникнути небажаних ускладнень. Вірус А, або “Гонконг” – не новий, кажуть лікарі. Вперше його виявили два роки тому. Втім, він небезпечний тим, що може спричинити за собою пневмонію, бронхіт і серцево судинні хвороби.

Поки в Україні вакцин від нового штаму грипу ще немає. Перші партії повинні надійти до середини жовтня. Попередньо ціни на вакцину будуть такими ж, як і в минулому році – 150-170 гривень.

Нагадаємо, що в минулому році було вакциновано майже 130 тисяч українців. Поки медики радять не панікувати. Епідеміологічна ситуація в нормі. І говорити про якийсь епідемії грипу ще рано.

Читайте також: СПЕКОТНА ОСІНЬ: ТАРИФНІ ЗМІНИ ЗАРАДИ ТРАНШУ МВФ

Джерело.

Related Post