fbpx
Breaking News
Відверте зізнання Тіни Кароль: “Мій найбільший страх…”
Це вони, ті самі! Як же я зраділа, коли мамина подруга поділилися зі мною цим рецептом трубочок, саме таких, які ми з сестрами обожнювали у дитинстві! Виходять невеличкі, з пісочно-дріжджового тіста, ніжні, хрусткі, тануть в роті… Більше нічого не кажу. 
Подолати застуду за 24 години можливо! Погодинні поради лікарів: що зробити вранці, по обіді і ввечері.
В той момент тишу змінили перешіптування, які поступово перетворилися в галас. Наречена повернулася до нареченого і дала йому ляпаса. Мати нареченої втратила свідомість. І тільки наречений абсолютно не розумів, що тільки що сталося…
– Михайлику? Так це не сон? – сльози струмком стікали по щоках жінки. Від несподіванки, вона не могла навіть говорити. – Не сон, мамо, я вчора приїхав, хотів сюрприз зробити. Чому ти не повідомила, що Олена з Катериною, запроторили тебе сюди? Я ж думав, що у тебе все добре
Курйози
Валерій Меладзе забув відкрити рот під фонограму (відео)

Разом з ним на сцені виступали Микола Басков та Ігор Крутой

У співака Валерія Меладзе трапився казус – співак забув відкрити рот, коли співав фінальну пісню на закритті фестивалю “Нова хвиля” в Сочі.

Примітно, що казус помітили ініціатори премії за сумнівні досягнення в мистецтві “Срібна калоша”. Саме вони і опублікували фрагмент виступу в Facebook.

Крім Меладзе, на сцені також виступали Микола Басков та Ігор Крутой, але вони зі своїм завданням і фонограмою впоралися добре.

А тим часом відеоролик з ляпом від Меладзе зібрав у соцмережі вже понад 6,5 тисяч переглядів і гнівних коментарів.

Читайте також: Діти зв’язали побіжного злодія скакалками і здали поліції: подробиці НП в Київській області

Джерело

Related Post