fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Світ
Валіза з мертвою дівчиною: мати, яка викинула тіло дочки в море, повернулася на заробітки в Італію

В Італії для надання свідчень правоохоронним органам повернулася мати загиблої росіянки, тіло якої було виявлено в порту Ріміні в валізі, повідомляє “Лайф”.

Нагадаємо, 25 березня було знайдено тіло 27-річної росіянки, яка страждала від анорексії. За даними місцевих ЗМІ, К. Лактіонова кілька разів потрапляла в лікарню протягом останніх кількох місяців, а її вага на момент смерті становила 35 кілограмів.

Мати, яка працювала доглядальницею в Італії, після смерті дочки з невідомих причин тримала її будинку, і тільки через тиждень вона поклала тіло дочки в чемодан і викинула в море. Далі вона полетіла в Москву, а через кілька днів в порту Ріміні виявили страшну знахідку.

Друг матері загиблої розповів, що через смерть дочки вона просто “збожеволіла від горя” і вирішила “стерти про неї всі спогади”, позбувшись від тіла.

Пізніше під час розмови з адвокатом вона висловила готовність прилетіти до Італії і дати роз’яснення італійським слідчим.

Напередодні в Болоньї приземлився літак з РФ, де росіянку зустріли поліцейські і доставили в прокуратуру Ріміні для допиту.

Читайте також: ВЧЕНІ ПОЯСНИЛИ НЕМОЖЛИВІСТЬ РАНО ЗАСНУТИ

Джерело.

Related Post