fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Наука
Вчені назвали нову корисну властивість сонячного світла

Сонячне світло безпосередньо активує ключові імунні клітини, прискорюючи їх рух.

Сонячне світло дозволяє не тільки синтезувати в організмі вітамін D, але і “заряджає” енергією Т-лімфоцити, які відіграють центральну роль в імунній системі людини. Відповідне відкриття зробили вчені медичного центру Джорджтаунського університету (США), повідомляє портал EurekAlert.

Зокрема, вони виявили, що низькі рівні синього світла в сонячних променях змушують Т-клітини рухатися швидше.

“Щоб виконати свою захисну функцію, їм потрібно якомога швидше дістатися до місця проникнення інфекції і дати відсіч, – пояснює керівник дослідження Джерард Ахерн. – Результати нашої роботи показують, що сонячне світло безпосередньо активує ключові імунні клітини, прискорюючи їх рух”.

Він також додав, що якщо для виробництва вітаміну D потрібно ультрафіолет, який може сприяти розвитку раку шкіри, то синє світло від сонця, а також від спеціальних ламп, є більш безпечним.

Вчені з’ясували, що прискорення Т-лімфоцитів пов’язане з синтезом перекису водню, який в свою чергу активує сигнальний шлях, що змушує їх рухатися швидше. Лейкоцити виділяють перекис водню, коли відчувають інфекцію, так вони викликають до місця небезпеки Т-клітини і інші клітини імунної системи.

За словами Джерарда Ахерна, якщо в ході подальших досліджень не виявиться протипоказань у впливі синього кольору на людину, це відкриття може стати основою для розробки імунної терапії.

Читайте також: ЩО БУДЕ З КУРСОМ ДОЛАРА ЧЕРЕЗ НАЦІОНАЛІЗАЦІЮ “ПРИВАТУ”: ПРОГНОЗ ЕКСПЕРТА

Джерело.

Related Post