fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Вчені визначили ідеальну тривалість шлюбу

Американські вчені виявили ідеальну тривалість шлюбу. В опитуванні дослідників брали участь пари, які перейшли поріг двадцяти або тридцяти років спільного життя.

Почуття до другої половини починають вщухати після п’ятнадцяти років, після чого любов переростає в прихильність.

Вчені впевнені, що такий результат залежить від того, наскільки подружжя підходять один одному. Деякі думають, що якщо партнери будуть дуже багато часу проводити разом, то не зможуть надовго зберегти шлюб.

Читайте також: ЯК ЗЕКОНОМИТИ ГРОШІ ТА ЗНАЙТИ ІДЕАЛЬНУ СУКНЮ НА ВИПУСКНИЙ

Однак експерти запевняють, що навіть після п’ятнадцяти років спільного життя можна “реанімувати” давно згаслі почуття. Наприклад, знайти нове спільні захоплення або ж окремо провести відпустку.

Існує теорія, що на своєму історичному розвитку шлюб пройшов кілька етапів. Спочатку за первіснообщинного ладу його не було. Згодом з екзогамії й групового шлюбу поступово виникають спочатку парний шлюб, що об’єднує лише одну подружню пару, а потім патріархальна сім’я і з нею моногамний шлюб, який стає економічним осередком суспільства. У антагоністичних класових формаціях шлюб часто є майновою угодою.

Джерело.

Related Post