fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Суспільство
Вчені визначили ідеальну тривалість шлюбу

Американські вчені виявили ідеальну тривалість шлюбу. В опитуванні дослідників брали участь пари, які перейшли поріг двадцяти або тридцяти років спільного життя.

Почуття до другої половини починають вщухати після п’ятнадцяти років, після чого любов переростає в прихильність.

Вчені впевнені, що такий результат залежить від того, наскільки подружжя підходять один одному. Деякі думають, що якщо партнери будуть дуже багато часу проводити разом, то не зможуть надовго зберегти шлюб.

Читайте також: ЯК ЗЕКОНОМИТИ ГРОШІ ТА ЗНАЙТИ ІДЕАЛЬНУ СУКНЮ НА ВИПУСКНИЙ

Однак експерти запевняють, що навіть після п’ятнадцяти років спільного життя можна “реанімувати” давно згаслі почуття. Наприклад, знайти нове спільні захоплення або ж окремо провести відпустку.

Існує теорія, що на своєму історичному розвитку шлюб пройшов кілька етапів. Спочатку за первіснообщинного ладу його не було. Згодом з екзогамії й групового шлюбу поступово виникають спочатку парний шлюб, що об’єднує лише одну подружню пару, а потім патріархальна сім’я і з нею моногамний шлюб, який стає економічним осередком суспільства. У антагоністичних класових формаціях шлюб часто є майновою угодою.

Джерело.

Related Post