Здоров'я
Вчені виявили ще одну корисну якість червоного вина

Відкриття учених може привести до розробки натуральних продуктів, які будуть лікувати стоматологічні захворювання.

Червоне вино має властивості запобігати розвитку карієсу, повідомляють фахівці з Іспанської національної дослідницької ради. Вони з’ясували, що червоне вино і екстракт виноградних кісточок видаляють небезпечні бактерії з зубів, які пов’язані з поширенням карієсу в порожнині рота.

Зубні хвороби надзвичайно поширені в усьому світі, кажуть експерти. Стоматологічні захворювання охоплюють від 60% до 90% світового населення.

Проблеми з зубами починаються тоді, коли деякі бактерії, що знаходяться в порожнині рота, утворюють біоплівки, що представляють собою спільноти бактерій, які важко вбити.

Ці біоплівки призводять до утворення зубного нальоту і виробляють кислоту, яка викликає ушкодження зубів. Чищення зубів, вміст фторидів в зубній пасті і інші методи допомагають позбутися від бактерій, але їх вплив обмежений.

В ході проведеного дослідження вчені поміщали біоплівки з бактерій в різноманітні рідини: червоне вино з алкоголем, червоне вино без алкоголю, червоне вино з екстрактом виноградних кісточок, воду і 12%-ий спирт.

Отримані результати показали, що червоне вино з алкоголем і без нього, а також вино з екстрактом виноградних кісточок виявилися найбільш ефективними при позбавленні від бактерій.

Відкриття учених може привести до розробки натуральних продуктів, які будуть лікувати стоматологічні захворювання.

Читайте також: ШКІЛЬНІ ВНЕСКИ: БАТЬКАМ ПОЯСНЯТЬ, НА ЩО МОЖНА ЗДАВАТИ ГРОШІ

Джерело.

Related Post