fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
Вчені виявили ще одну корисну якість червоного вина

Відкриття учених може привести до розробки натуральних продуктів, які будуть лікувати стоматологічні захворювання.

Червоне вино має властивості запобігати розвитку карієсу, повідомляють фахівці з Іспанської національної дослідницької ради. Вони з’ясували, що червоне вино і екстракт виноградних кісточок видаляють небезпечні бактерії з зубів, які пов’язані з поширенням карієсу в порожнині рота.

Зубні хвороби надзвичайно поширені в усьому світі, кажуть експерти. Стоматологічні захворювання охоплюють від 60% до 90% світового населення.

Проблеми з зубами починаються тоді, коли деякі бактерії, що знаходяться в порожнині рота, утворюють біоплівки, що представляють собою спільноти бактерій, які важко вбити.

Ці біоплівки призводять до утворення зубного нальоту і виробляють кислоту, яка викликає ушкодження зубів. Чищення зубів, вміст фторидів в зубній пасті і інші методи допомагають позбутися від бактерій, але їх вплив обмежений.

В ході проведеного дослідження вчені поміщали біоплівки з бактерій в різноманітні рідини: червоне вино з алкоголем, червоне вино без алкоголю, червоне вино з екстрактом виноградних кісточок, воду і 12%-ий спирт.

Отримані результати показали, що червоне вино з алкоголем і без нього, а також вино з екстрактом виноградних кісточок виявилися найбільш ефективними при позбавленні від бактерій.

Відкриття учених може привести до розробки натуральних продуктів, які будуть лікувати стоматологічні захворювання.

Читайте також: ШКІЛЬНІ ВНЕСКИ: БАТЬКАМ ПОЯСНЯТЬ, НА ЩО МОЖНА ЗДАВАТИ ГРОШІ

Джерело.

Related Post