fbpx
Breaking News
Гірке розлучення, затяжна битва за опіку… Кошмари всюди – це моє дитинство. Сплинуло майже 30 років і мої батьки одружилися знову. Мій тато і колишній вітчим стали друзями, і вони тусуються щовечора, працюючи над машинами і граючи в карти.
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Здоров'я
Вчені виявили ще одну корисну якість червоного вина

Відкриття учених може привести до розробки натуральних продуктів, які будуть лікувати стоматологічні захворювання.

Червоне вино має властивості запобігати розвитку карієсу, повідомляють фахівці з Іспанської національної дослідницької ради. Вони з’ясували, що червоне вино і екстракт виноградних кісточок видаляють небезпечні бактерії з зубів, які пов’язані з поширенням карієсу в порожнині рота.

Зубні хвороби надзвичайно поширені в усьому світі, кажуть експерти. Стоматологічні захворювання охоплюють від 60% до 90% світового населення.

Проблеми з зубами починаються тоді, коли деякі бактерії, що знаходяться в порожнині рота, утворюють біоплівки, що представляють собою спільноти бактерій, які важко вбити.

Ці біоплівки призводять до утворення зубного нальоту і виробляють кислоту, яка викликає ушкодження зубів. Чищення зубів, вміст фторидів в зубній пасті і інші методи допомагають позбутися від бактерій, але їх вплив обмежений.

В ході проведеного дослідження вчені поміщали біоплівки з бактерій в різноманітні рідини: червоне вино з алкоголем, червоне вино без алкоголю, червоне вино з екстрактом виноградних кісточок, воду і 12%-ий спирт.

Отримані результати показали, що червоне вино з алкоголем і без нього, а також вино з екстрактом виноградних кісточок виявилися найбільш ефективними при позбавленні від бактерій.

Відкриття учених може привести до розробки натуральних продуктів, які будуть лікувати стоматологічні захворювання.

Читайте також: ШКІЛЬНІ ВНЕСКИ: БАТЬКАМ ПОЯСНЯТЬ, НА ЩО МОЖНА ЗДАВАТИ ГРОШІ

Джерело.

Related Post