fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Наука
Вчені з’ясували, через який час проявляються симптоми раку

Вчені з Інституту онкологічних досліджень в Лондоні вперше змогли “датувати” різні стадії прогресування раку, проаналізувавши геном кожної ділянки пухлини у одного з пацієнтів.

Повідомляється, що у добровольця, який страждав від раку кишечника, первинна злоякісна пухлина сформувалася, а потім поширилася на легені і щитовидну залозу всього за один рік. Діагностували захворювання тільки через п’ять років (з початку появи в організмі ракових клітин), вже після прояви симптомів.

Крім того, дослідники виявили, що хвороба пацієнта, швидко прогресувала в перший рік, “давши” метастази, раптово сповільнилася. У зв’язку з чим вчені зробили висновок, що на прогнози щодо лікування раку впливає не стільки ступінь його поширення в організмі, скільки так звана генетична нестабільність, коли або цілі хромосоми, або ділянки хромосом дублюються або відсутні.

“Математичні методи, які ми використовували в ході дослідження, були спочатку розроблені для вимірювання часу появи в ході еволюції нових видів рослин і тварин. В результаті роботи у нас вийшло відстежити не тільки генетичну еволюцію раку, але також встановити точний час кожної стадії прогресування хвороби”, – пояснив керівник групи по еволюційної геноміки і моделювання в Інституті онкологічних досліджень в Лондоні доктор Андреа Сотторіва.

Читайте також: ОЗНАКИ ІНФАРКТУ, ПРИ ЯКИХ ПОТРІБНО ДЗВОНИТИ В ШВИДКУ

Він пояснив, що проведене дослідження допоможе фахівцям краще орієнтуватися в етапах “дозрівання” пухлини і тим самим поліпшити діагностику раку, його лікування і подальше спостереження за пацієнтами.

Як раніше повідомлялося, наймолодшою в Україні доктору наук, старшому науковому співробітнику в Інституті молекулярної біології і генетики в Києві Ользі Броварець пророкують Нобелівську премію. 29-річна українка зробила сенсаційне відкриття, яке може врятувати людство від раку.

Джерело.

Related Post