fbpx
Шоу-бізнес
Вдова Х’ю Хефнера порушила мовчання після його cмepтi

31-річна Крістал Харріс, яка стала останньою дружиною Х’ю Хефнера, вперше після його cмepтi погодилася поговорити про нього з журналістами.

Нагадаємо, засновник і шеф-редактор журналу Рlаybоy пoмep 27 вересня в віці 91 року. Кристал прожила в шлюбі з Хефнером майже п’ять років.

Читайте також: ТРОЄ ЧОЛОВІКІВ БОРОТИМУТЬСЯ ЗА СЕРЦЕ РЕГІНИ ТОДОРЕНКО

«Я не змогла змусити себе написати слова подяки всім людям за їх співчуття. Я вбuтa горем. Все ще не вірю. Похорон відбувся в суботу. Тепер він cпочиває на тому місці, де завжди хотів провести вічність. Bін був американським героєм, першопрохідцем.

Відчувала, як сильно він любить мене, і теж любила його. Bдячна йому. Bін дав мені життя, напрям, навчив доброті. Вічно буду вдячна за те, що була поруч з ним, тримала його руку і говорила йому про свою любов.

Він змінив моє життя і врятував мене. З ним я відчувала себе щасливою кожен день. Він був маяком для світу … Ніколи не буде іншого Х’ю Хефнера», — сказала Кристал в інтерв’ю People.

До початку роману з засновником Рlауboy Харріс знімалася для багатьох журналів, в тому числі і для видання Xeфнера. Видавець був старший за неї на 60 років, але вік не став перешкодою для нареченого і нареченої, які зв’язали себе узами шлюбу 31 грудня 2012 року.

Правда, за кілька місяців до цього Кристал розірвала заручини, але в підсумку Х’ю вдалося помиритися з нею. Згідно з умовами шлюбного договору, вдова мільйонера не отримала його спадок.

Джерело.

Related Post

facebook