fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Ведуча ТСН Марічка Падалко показала свою розкішну квартиру

Вони розказують про все, що твориться в нашій країні, в світі, в житті знаменитостей і в житті простих людей. Однак, про себе часто вони не поспішають розказувати, навпаки вони мовчать. Тому ми так мало знаємо про багатьох телеведучих.

Марічка Падалко є незмінною ведучою новин «ТСН» на телеканалі 1+1 протягом багатьох років, але що ми знаємо про цю красиву жінку, окрім того, що вона має приємний вигляд, гарну фігуру і вміє красномовно говорити? Відповідь: нічого.

Проте недавно в мережі з’явилися фотографії красивого житла Марічки падалко, яке вона з радістю показує громадськості.

На знімках зображена красива і простора квартира у Києві, гарно облаштованам з стильним дизайнерським ремонтом і рішеннями.

Шанувальники були вдячні Марії за довіру. За те, що не побоялася продемонструвати своє житло всій країні. Також фанати підмітили, що ведуча має дуже молодий вигляд, що ще більше потішило Падалко.

Читайте також: ДОМАНСЬКИЙ ПОКАЗАВ НОВУ ДРУЖИНУ

Джерело. 

Related Post