fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Лайфхаки
Ви думаєте, що спите достатньо, але це не так

Ми можемо піти спати о 22:00, але при цьому крутився в постелі два з гаком години і заснути вже за північ. Навряд чи такий сон можна вважати хорошим. У нашому сьогоднішньому пості ми поговоримо про те, як зрозуміти, чи ефективний ваш сон, і як зробити його таким.

Багато людей думають, що сплять достатньо, але на ділі це не завжди так. Вони можуть лежати в ліжку протягом семи годин, але проспати з них п’ять-шість. Не дивно, що на наступний день вони відчувають себе втомленими і розбитими.

Навіть якщо ви лягаєте спати не пізно, але спите неефективно, користі від цього мало. На щастя, сьогодні є відмінні трекери на кшталт Fitbit , які дозволяють зрозуміти, наскільки ефективним був наш сон. Також є безліч практичних порад, як збільшити ефективність сну.

Дослідження в цій області почалися порівняно недавно. І на даний момент немає одного певного магічного числа, наближення до якого означало б на 100% ефективний сон. В остаточному підсумку, визначальне значення мають ваші відчуття: чи відчуваєте ви себе на ранок відпочив, бадьорим і здатним зосередитися на справах. Все це дуже складні поняття, які не можна виміряти однієї-єдиної цифрою.

Як виміряти ефективність сну

Є три основні складові гарного сну: як довго ви спите, в який час дня ви заснули, а також ефективність (тобто якість) вашого сну.

До того моменту, як фітнес-трекери надійшли в продаж, мало хто чув про ефективність сну – можливо, тільки фахівці. Є способи, які допомагають виміряти цей параметр. Наприклад, актіграф – реєстрація рухової активності людини за допомогою датчика, що закріплюється на зап’ясті.

Сьогодні є безліч додатків для смартфонів, які можуть відстежити будь-які ваші рухи під час сну завдяки вбудованому в смартфон акселерометру. Наприклад, Sleep Time і Sleep Cycle . Також додатки можуть відслідковувати фази сну і розбудити вас тоді, коли пора вставати.

Звичайно, не варто покладатися виключно на дані, які нададуть вам гаджети. Ваш організм і сам здатний повідомити про те, що щось не в порядку. Наприклад, ви відчуваєте постійну надмірну сонливість вдень або довго лежите вночі в ліжку і ніяк не можете заснути.

Якщо ви постійно будете спостерігати за своїм сном, то через деякий час зможете зрозуміти, що заважає вам добре засипати , спати і висипатися. Можливо, вам доведеться щось поміняти в своєму житті, наприклад лягати спати трохи раніше або перестати їсти і дивитися ужастики на ніч.

Як підвищити ефективність свого сну

Вимкніть телевізор, комп’ютер і телефон за годину до сну. Або хоча б за 30 хвилин, якщо відчуваєте, що не встигаєте завершити всі справи. Причина, по якій варто це зробити, проста: наш мозок сприймає синє світло, який виходить від гаджетів, як сигнал про те, що зараз денний час доби.

Складіть собі графік сну. Намагайтеся лягати спати і прокидатися приблизно в один і той же час щодня. Це допоможе вам більш-менш структурувати свій день.

Не займайтеся інтенсивними фізичними вправами перед сном. Багато хто з нас думають, що завдяки фізичним навантаженням ми втомили і заснём міцніше. Але на ділі це не завжди так: фізичні вправи можуть підняти температуру нашого тіла, а через це заснути нам буде важче.

Не пийте алкогольні напої перед сном. Так, на перший погляд нам може здатися, що алкоголь допоможе краще заснути. Але не варто забувати, що він здатний зробити наш сон неспокійним.

У гонитві за ефективним сном не забувайте, що ви не бездушний робот, а жива людина, а значить, не все і не завжди буває ідеально. До речі, якщо ви засинаєте не відразу після того, як лягли і вимкнули світло, то не потрібно думати, що у вас проблеми зі сном.

Читайте також: ЧОМУ МІНЯТИ ВИСОКІ ПІДБОРИ НА НИЗЬКІ КАПЦІ НЕБЕЗПЕЧНО

Джерело.

Related Post