fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Відірвані пальці не змусили російського школяра кинути палити

13-річний школяр Олександр з Новосибірської області невдало покурив електронну цигарку. Пристрій вибухнув біля обличчя хлопчика та зі страшними травмами відправив його до лікарні, повідомляє портал Znaj.ua.

Як повідомляють російські ЗМІ, електронна цигарка відірвала Олександру три пальця, розірвала ліву щоку та пошкодила сухожилля. Однак лікарі розповіли, що життю хлопчика нічого не загрожує – він вже бігає на вулицю покурити.

Правоохоронці зазначили, що вейп несподівано вибухнув, коли школяр вирішив розслабитись біля озера. Поки невідомо, яке покарання чекає на виробника електронних цигарок.

Читайте також: Дитині вперше провели евтаназію

Джерело

Related Post