fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Відому російську актрису не пустили в Україну

Сьогодні вранці до Харкова приїхала російська актриса театру і кіно Олена Яковлева, проте прикордонники відправили її додому, заборонивши в’їзд в Україну.

Стало відомо, що актриса разом зі своїми колегами по театру прибули до Харкова з виставою “Територія любові”, але їх чекав неприємний сюрприз.

“Я не розумію, що сталося. Я просто збентежена”, – підкреслила Олена Яковлєва.

Як розповіли інтернет-ресурсу в Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, актрисі заборонили в’їзд в Україну на три роки.

“Дійсно, в поїзді “Москва – Харків” їхала російська актриса Олена Яковлєва. Її запросили для співбесіди, під час якої перевірялася інформація про те, чи відвідувала вона Крим.

Виявилася, що вона заїжджала на Кримський півострів з території Росії, а не України. Через це їй заборонили в’їзд в Україну на 3 роки”, – відзначили прикордонники.

Актриса знялася в таких відомих фільмах як “Спасибі за любов”, “Анкор, ще анкор”, “Інтердівчинка”, в телесеріалі “Каменська”.

Читайте також: АННА СЄДОКОВА НАЗВАЛА СИНА НА ЧЕСТЬ ТРОЯНСЬКОГО ГЕРОЯ

Джерело.

Related Post