fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Шоу-бізнес
Відпочинок Тоні Матвієнко і Арсена Мірзояна

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко вирушили в романтичну подорож в Буковель. Після насичених гастрольних турів, які напередодні Нового року були у кожного з них, пара вирішила відпочити.

Для зимових канікул Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян вибрали катання на лижах і сноубордах, відправившись в Буковель. Не обійшлося і без імпровізованій фотосесії.

«Я катаюся на лижах досить давно, але вперше була довгострокова пауза (через вагітність) і я хвилювалася, що все забулося, — розповідає Тоня Матвієнко. — Мені вистачило 10 хвилин, щоб згадати що до чого і вже можна набирати швидкість і пробувати себе на «чорних» гірках. На цей раз вдалося взяти з собою старшу дочку Уляну, яка заслужила цю поїздку. Для неї минулий рік був активний: закінчувала школу, вступала до університету, а особливо допомагала мені з Нінусіком (молодша дочка), коли я була на гастролях. У нас тут велика компанія! Активний відпочинок заряджає і відновлює, особливо у нас — в Карпатах. Мої легені наповнені чистотою і готові до нових гастролей в цьому році ».

Читайте також: АНІ ЛОРАК ЗІБРАЛАСЬ У ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТНИЙ ТУР РОСІЄЮ

Джерело.

 

Related Post