fbpx
Breaking News
НЕдобрий ранок: 5 помилок, які ми робимо зранку, а потім жаліємося на самопочуття. Уникайте їх – і ваш ранок завжди всміхатиметься!
Все про Різдвяний піст 2019-2020: тривалість, особливості, харчування і як правильно постувати, щоб дійсно очиститися душевно і тілесно.
Красуні, зберігайте собі місячний календар стрижок на ГРУДЕНЬ-2019 з детальними рекомендаціями! Щоб не забути, коли варто йти до перукаря, а коли краще не чіпати волосся. Нехай візит до майстра подарує вам лише позитив і зміни на краше!
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Лайфхаки
Виходячи з дому, залишила монетку в морозилці! Тепер ти вчиниш так само …

Навіть абсолютно новий холодильник з морозильною камерою може виявитися негідником. Морозилка безцінна, без неї неможливо уявити свою кухню, але в той же час роботу даного пристрою не так-то легко проконтролювати і вчасно зрозуміти, що бувають збої!

Якщо морозильна камера працює некоректно, продукти в ній можуть розморожувати і заморожувати, і так по колу, багато разів. Природно, від цього вони втрачають свої харчові якості, а що ще гірше – псуються і можуть стати причиною харчового отруєння.

Ми розповімо, як перевірити роботу холодильника і морозилки. Безпомилковий метод!

Як перевірити роботу морозильної камери

1. Налий води в чашку або склянку і помісти ємність в морозильник.

2. Коли вода замерзне, поклади на лід монетку і поверни стакан назад в холод.

3. Сміливо вирушай у своїх справах! Залишити монетку в морозилці потрібно на всю ніч або на весь робочий день: нам потрібна точна перевірка.

4. Вийми стакан з монетою з морозилки.

Якщо монетка буде як і раніше на поверхні крижаної скориночки, значить, все в порядку! Морозилка прекрасно справляється зі своїм завданням.

Але якщо монетка виявилася на дні чашка, морозильна камера працює нікчемним чином: вода відтає і замерзала знову, тому монета опустилася на дно посуду. Слід швидко позбутися від продуктів, які знаходилися в морозилці!

Робота морозильної камери – то, на що слід звернути увагу! Адже рідкісна господиня замислюється над таким питанням, якщо немає явних ознак несправності пристрою.

Читайте також:«Велика угода» Путіна і Трампа: міжнародник назвав причину провалу

Джерело.

Related Post