fbpx
Лайфхаки
Виходячи з дому, залишила монетку в морозилці! Тепер ти вчиниш так само …

Навіть абсолютно новий холодильник з морозильною камерою може виявитися негідником. Морозилка безцінна, без неї неможливо уявити свою кухню, але в той же час роботу даного пристрою не так-то легко проконтролювати і вчасно зрозуміти, що бувають збої!

Якщо морозильна камера працює некоректно, продукти в ній можуть розморожувати і заморожувати, і так по колу, багато разів. Природно, від цього вони втрачають свої харчові якості, а що ще гірше – псуються і можуть стати причиною харчового отруєння.

Ми розповімо, як перевірити роботу холодильника і морозилки. Безпомилковий метод!

Як перевірити роботу морозильної камери

1. Налий води в чашку або склянку і помісти ємність в морозильник.

2. Коли вода замерзне, поклади на лід монетку і поверни стакан назад в холод.

3. Сміливо вирушай у своїх справах! Залишити монетку в морозилці потрібно на всю ніч або на весь робочий день: нам потрібна точна перевірка.

4. Вийми стакан з монетою з морозилки.

Якщо монетка буде як і раніше на поверхні крижаної скориночки, значить, все в порядку! Морозилка прекрасно справляється зі своїм завданням.

Але якщо монетка виявилася на дні чашка, морозильна камера працює нікчемним чином: вода відтає і замерзала знову, тому монета опустилася на дно посуду. Слід швидко позбутися від продуктів, які знаходилися в морозилці!

Робота морозильної камери – то, на що слід звернути увагу! Адже рідкісна господиня замислюється над таким питанням, якщо немає явних ознак несправності пристрою.

Читайте також:«Велика угода» Путіна і Трампа: міжнародник назвав причину провалу

Джерело.

Related Post

facebook